Autorská práva

Autoři článků

Autor článku je vždy uveden pod titulkem článku. U ostatních článků je autor správce webu. Správce webu je Marschmallow (Tomáš Jareš) – kontakt.


Autorská práva vztažená na celý obsah webu

Pro převzetí dat z tohoto webu platí určitá licence (týká se to textu článků). Ukázky zdrojových kódů (nebo celé kódy) můžete samozřejmě volně používat ve zdrojích Vašich skriptů a souborů na svých webech. Následující licence platí pouze pro celé (nebo části) článků, které chcete umístit na svůj web – ve smyslu citování.

Celý web (kromě zdrojových kódů, kde je licence zachována) je volně šiřitelný pod licencí Creative Commons 4.0 BY-NC-SA (plná verze) Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci. Což znamená, že obsah webu můžete:

  • Sdílet — rozmnožovat a distribuovat materiál prostřednictvím jakéhokoli média v jakémkoli formátu

a to za těchto podmínek:

  • Uveďte autora — Je Vaší povinností uvést autorství, poskytnout s dílem odkaz na licenci a vyznačit Vámi provedené změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, nicméně nikdy ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval Vás nebo Váš způsob užití díla.
  • Neužívejte dílo komerčně — Je zakázáno užívat dílo pro komerční účely.
  • Zachovejte licenci — Pokud budete toto dílo upravovat, pozměňovat nebo na něj navazovat, musíte svoje odvozená díla vystavovat pod stejnou licencí jako původní dílo.
  • Odkázat na článek — Pokud budete sdílet, uveďte prosím přímý odkaz na článek, nebo stránku, odkud jste sdílený obsah převzali.

Pokud se rozhodnete obsah webu sdílet, je nutno uvést na vaší stránce pod sdíleným textem licenci Creative Commons. Uvedu ukázku jak sdílet článek „Zajímavý skript“ od autora Tomáše Jareše ze stránek MůjSkript.cz:

Odkaz na obrázek pro vložení do HTML: https://i.creativecommons.org/l/by-nc-sa/4.0/88×31.png

Samozřejmě budeme rádi, když před sdílením nám pošlete e-mail


Chci se stát jedním z autorů MůjSkript.cz

Pokud bys rád na MůjSkript.cz napsal nějaký zajímavý článek, nebo nám jen poslal zajímavý skript, napiš Tomáši Jarešovi (kontakt). Pokud bys chtěl psát soustavněji a stát se tedy autorem více článků, také mi napiš a založím Ti účet s příslušným oprávněním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *